Президент Молдови Ігор Додон заявив, що офіційна позиція керівництва Молдови щодо територіальної цілісності України ніколи не змінювалася.

Як повідомляє «Європейська правда», про це він розповів у середу в інтерв’ю телеканалу «NTV-Moldova».

Додон підтвердив, що напередодні мав телефонну розмову з новообраним Президентом України Володимиром Зеленським, з яким він домовився про проведення двосторонньої зустрічі.

«Домовились, щойно все це закінчиться (Зеленський вступить на посаду – ред.), вийдемо на зв’язок і подивимось, як зустрінемось: у них чи у нас. Я думаю, що ми знайдемо спільну мову», – сказав Додон.

Журналістка нагадала, що в Додона за 2,5 роки на посаді не було жодної зустрічі з президентом Петром Порошенком, а в Україні розкритикували Зеленського за потенційну готовність зустрітися з Додоном.

«Я думаю, що Володимир Олександрович Зеленський – мудра людина. В іншому разі його б не вибрали. І він сам оцінить усе, що стосується цих питань», – відповів Додон.

«Декларації можуть бути різні. Різних президентів і кандидатів у президенти. Ми бачили – і Трамп деякі декларації робив, але це не означає, що він не буде зустрічатися з Трампом», – сказав президент Молдови.

«Що стосується України, я якось говорив: позиція керівництва Республіки Молдови стосовно територіальної цілісності України не змінювалася за всі 27 років незалежності Республіки Молдови. Й вона не помінялась, тому що у нас хороші, дружні відносини в цьому питанні. І тут поставимо крапку в цьому питанні і будемо рухатись далі», – завершив Додон.

Як писав «Вголос», у лютому Ігор Додон не захотів зустрічатись із Петром Порошенком.