Про це сказав член партії „Громадянська позиція” Теодор Дяків під час прес-конференції сьогодні.

За словами Теодора Дяківа, люди, які страждають від бездіяльності комунальних служб міста повинні отримувати компенсації від влади за завдану здоров’ю шкоду.

„Це не моя особиста пропозиція, це вимоги законодавства. Йшлося про 300 травмованих львів’ян під час першого снігопаду, ясно, що не всі з переломами, але люди втратили кошти на лікуванні і до того ж, були непрацездатними певний час. Влада має їм компенсувати збитки і цей механізм має бути чітко прописаним у Статуті міста” – сказав Теодор Дяків.

Як розповів Теодор Дяків, Статут міста був знятий з реєстрації через протистояння депутатської групи „Громадянська позиція” за минулої каденції ЛМР через те, що містив ряд порушень прав людини та законодавства.

Тепер, за словами Теодора Дяківа, „Громадянська позиція” ініціює прийняття Статуту зі своїми правками. Він додав, що партія „Громадянська позиція” сформулювала 15 пропозицій до Львівської міської ради, які повинні бути прийняті у вигляді ухвал, решта пропозицій – на стадії формулювання.

«Ми переконані, що діюча система місцевої влади є неефективною. Більшість партій активізуються тільки під час виборчих кампаній, а ми хочемо показати приклад всім політичним силам і довести, що партії повинні співпрацювати з владою незалежно від своєї опозиційності. Ми не погоджуємось із гаслом опозиції, що чим гірша влада, тим краще», – сказав Теодор Дяків.