Про це селяни повідомили на зустрічі з депутатом Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайлом Задорожним, яка відбулася 12 липня в с. Волоща. 

За словами селян, у Дрогобицькій райдержадміністрації їм пообіцяли, що до 1 липня почнуть виплачувати по 6 тисяч гривень, однак цих грошей ще ніхто не отримав.

Постраждалі від стихії обурені байдужістю влади і готові до акцій протесту. Зокрема, в понеділок вони планують знову пікетувати Дрогобицьку райдержадміністрацію, вимагаючи виплати компенсацій та відставки голови РДА. Якщо й після цього до їхніх вимог не дослухаються, готові до перекриття автошляхів.

У селах Волоща, Тинів і Зади Дрогобицького району від буревію постраждали близько 600 господарств.

Окрім цього, на зустрічі з депутатом йшлося про антиукраїнський мовний закон Колесніченка-Ківалова. Селяни висловилися проти ухвалення цього закону та охоче підписуються під відозвою, яку 4 липня 2012 року прийняла Львівська обласна рада.

Нагадаємо, 18 червня 2012 року мешканці сіл Волоща, Тинів і Зади Дрогобицького району Львівської області, які 9 червня постраждали від буревію, пікетували Дрогобицьку райдержадміністрацію з вимогою виплатити компенсацію за завдані стихією збитки.