Батьки загиблої Анастасії Ковальової, яку в Запоріжжі облив бензином і підпалив її хлопець, розповіли причини сварки пари напередодні трагедії.

У день нападу на Анастасію її бойфренд Віталій Чайковський відпустив її з подругою на пляж, хоча раніше завжди забороняв це робити, говориться в програмі "Стосується кожного".

Коли дівчина прийшла на набережну, Чайковський почав слати їй повідомлення з погрозами. Вона сфотографувала для нього порожній пляж і запросила його до себе.

На думку родичів загиблої, саме ця ситуація і спровокувала фатальну сварку між ними.

"Я знала, що після пляжу буде скандал. Ми з нею спілкувалися о 7 вечора, коли вона з пляжу прийшла, коли вони посварилися. Вона мені прислала фото, де вона лежить на дивані і у неї засмучений вигляд. Вони з Віталіком посварилися, і він пішов, пішов за бензином ", – переказала події дня мама Анастасії.

Вона також розповіла, що напередодні дівчина ухвалила рішення остаточно розірвати стосунки з Чайковським, і сказала, що хоче переїхати до мами в Польщу. Однак після цього пара помирилася. Також мама повідомила, що вже після смерті дочки дізналася, що хлопець її часто бив і забороняв гуляти без нього.

Нагадаємо, у с. Новолутівка Кіровоградської області син відрубав голову рідній матері.