Шоумен та радник секретаря РНБО Сергій Сивохо викликав хвилю обурення серед українців, запропонувавши свої ідеї щодо повернення Донбасу.

Свої пропозиції він виклав на сторінці у Facebook.

“Для цього нам потрібно повернути людям похилого віку пенсії, знайти спосіб, як компенсувати збитки по зруйнованому і втраченому житлу через збройний конфлікт на Донбасі, 140 000 дітей, які народилися на непідконтрольній території (Донбас і Крим), повинні отримати українські документи, спростити порядок перетину КПВВ і створити нормальні людські умови на пропускних пунктах, змінити інформаційну політику. Позбутися штампів “свої-чужі, сепари-укри”, – заявив Сивохо.

Такими висловлюваннями він розлютив українців та отримав моментальну реакцію у коментарях.

“За повернення полонених, ані слова. За пошук безвісті зниклих, ані слова. Одне питання, хоча б один раз були на похоронах захисника України? Посидіть в окопі “разом зі своєю командою”, під артою та снайперським вогнем, може більш поступова інтеграція буде. Ви не українців повертаєте, а шлунки, яким пофігу, який прапор над ними”, – відреагували на пост в мережі.

“Я вибачаюсь, запитаю ще раз! Ви точно радник РНБО України? Ви з Марсу! 6 років прохохотали, тепер будете отаке пороть? Ви взагалі розумієте, що ви пишете і говорите?! Та ви зрадник українських інтересів!”, – пишуть в коментарях до посту.

“Для якнайшвидшого вирішення проблеми пропоную пану Сивосі переїхати жити до рідного Донецька”, – написали українці.

Нагадаємо, що ветеран зовнішньої розвідки, генерал-лейтенант Василь Богдан вважає, що радником секретаря РНБО Сергієм Сивохою має зайнятися СБУ, через його заяву про соцопитування на окупованих територіях Донбасу.