Не більше двох пасажирів можуть перебувати в купе потягів, які курсуватимуть в області, у яких ще не послабили карантинні заходи.

Відповідну заяву зробив в.о. керівника правління "Укрзалізниці" Іван Юрик. Про це інформує пресслужба УЗ.

Юрик зазначив, що у зв’язку з такими нововведеннями наразі в певні області продають лише 50 % місць.

Також у потягах напередодні та після рейсів проводитимуть посилену дезінфекцію. Серед обов’язків провідників – прибирання у вагонах кожної години. Вони витиратимуть поручні, кнопки та дверні ручки, митимуть підлогу в салоні та санвузлах.

У вагонах розміщені рекомендаційні наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, проходять додаткові інструктажі та медогляд.

Також збільшено періодичність прибирання та дезінфекції приміщень на залізничних вокзалах, де перебувають пасажири. Біля залізничних кас нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції. Диктори вокзалів по гучномовному зв’язку нагадуватимуть правила перебування в приміщеннях вокзалів.

З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби надаватиметься пасажирам у власний посуд.

Як писав "Вголос", “Укрзалізниця” відкрила продаж квитків на потяги, названо напрями.