Цього року виповнюється 10 років з дня трагедії.

Як повідомила заступник начальника головного управління соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Яковець, на виконання доручення першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Богдана Матолича голови окремих районів, на території яких проживають сім’ї загиблих та потерпілі, насамперед міський голова Львова, з метою виявлення та вирішення проблемних питань провели обстеження умов проживання 54 сімей.

За результатами обстежень прийнято рішення надати грошову допомогу 2-м сім’ям по 10 тисяч гривень кожній та 27 родинам – по 2 тисячі гривень.

Програмою заходів із вшанування пам’яті загиблих внаслідок авіакатастрофи передбачено, зокрема, проведення екуменічної молитви біля каплиці Всіх святих українського народу і пам’яті жертв Скнилівської трагедії, покладання квітів до Сегменту пам’яті на місці падіння літака на території аеродрому, здійснення чину панахиди на Голосківському кладовищі, а також проведення концерту-реквієму у приміщенні Львівського будинку органної та камерної музики за участі солістки Віденської опери Вікторії Лук’янець.

Нагадаємо, в результаті падіння літака на військовому летовищі «Скнилів» 27 липня 2002 року загинуло 77 осіб. 447 громадян визнані потерпілими внаслідок авіакатастрофи.