У найважчому стані чоловік з опіковими ураженнями понад 70% площі тіла, - повідомила прес-служба ГУОЗ Львівської області.

Лікарським консиліумом за участю завідувачів відділень 8-ої МКЛ, головного комбустіолога МОЗ України проф.Г.Козинця, головного анестезіолога ГУОЗ Львівської облдержадміністрації проф.Я.Підгірного прийнято рішення про транспортування потерпілих до головного опікового центру України у м.Київ.

В.о.начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації О.Середа повідомив, що за сприяння МОЗ України у найближчі години до Львова прилетить гелікоптер системи МНС України. Цим авіатранспортом у супроводі лікарської бригади Львівського обласного центру невідкладної медицини і медицини катастроф потерпілі під час вибуху пацієнти будуть перевезені в київську клініку.

За викликом головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації до Львова прибув головний комбустіолог Міністерства охорони здоров’я України професор Г.Козинець. Проведено перші оперативні втручання, проводиться протишокова терапія у повному обсязі у відповідності до клінічних протоколів.