Тягнибок іде в президенти. Тягнибок іде у львівські мери. ВО "Свобода" проводить акцію та унікально-карнавальні флеш-моби проти нелегальної міграції.

ВО "Свобода" стає інфернальним жахом для усіх маврів, хінчиків та інших чорношкірих братів з нелегального мігранства на території України. Маленькі тягнибоки з трохи допотопним (і від того смішним) гаслом "а з нашого боку – Тягнибок" – інферналять катком своєї колобкової акції усіх, хто зазіхає своїми засмаглими лапами на благодатне лоно неньки-України.

Вони проти будь-яких мінімальних слідів іммігрантського (заангажованого) втручання у свої виборчі права. Проти геттового зосередження злочинності за національною особливістю. Проти розповсюдження різними нелегальними діаспорами спорів наркоманії, крадіжок та побутових зазіхань на красу українських дівчат.

Бо як нещодавно повідомив Пісний, нещодавне вбивство нігерійця відбулось на оттелному грунті дездемонства. Українські дівчатка, банально заплющивши очі, кинулись за довгим тугриком вищезгадного нігерійця і тому його хтось кокнув зі свідомих.

Дофіга дівчаток, які бажають затоваритись іноземним м'ясом, як повідомляють інсайдерські джерела, можна відшукати у Сан-Ремо в певні для такої комерції дні. Тому маленьким тягнибокам, як щирим християнами, варто наслідувати приклад преподобного Віталія Олександрійського, який рятував олександрійських блудниць своєю стаханівською (цілодобовою) працею. Він щодня заробляв 12 мідняків. Лише ввечері купував собі одну квасолину, яку з'їдав після заходу сонця. Інше лаве він віддав одній з візитованих ним дамі легкої поведінки. Повія олександрійська цілу ніч ні з ким не грішила, а преподобний – цілу ніч читав псалми та молився біля неї за її грішну душу.

Це скільки сили та духовності потрібно мати, щоб не спокуситись на тіло прекрасної олександрійки знаходячись за міліметри від райського блаженства? Незвідані шляхи, Твої Господи.

Тому свободівцям потрібно свято сповідувати приклад преподобного Віталія та навертати місцевих дівчат на путь істинну, щоб ті не змішувати свою кров з різними невірними гяурами та гоями. Та на цій тяжкій стезі свободівцям варто пам'ятати про цілодобову і цілорічну акцію "любов без кордонів", яка буде сильно перешкоджати навертальним планам маленьких тягнибоків.

Та на щастя у свободівців є ментальні побратими з Партії регіонів, які ще 12 листопада підтримали їх акцію проти нелегальної міграції своїм автопробігом проти розміщення в архітектурній пам'ятці Буська відстійника для нелегалів.

А якщо вдвох і батька легше бити (див. відео свободівських флеш-мобів), то що тоді казати про якихось лєвих нелегалів без роду, без племені та місцевих тьолок, які заблукали в тенетах орієнталізму.

коврик: obeygiant.com