Про це сьогодні повідомив у ВРУ.

За його словами, сьогодні український громадянин себе почуває абсолютно незахищеним, як всередині країни, де процвітає бандитизм, так і від зовнішньої анексії.

«Я та група народних депутатів України разом із експертами «Української асоціації власників зброї» підготували закон «Про цивільну зброю та боєприпаси», – додав Сиротюк.

Однак, за його словами, цей закон не реєструється у ВРУ, тому що сьогодні діє сильна так звана «менторська мафія», яка контролює незаконний обіг зброї і «п’ята колона», яка хоче, щоб, коли  російські окупанти стали на території України, щоб українці і надалі були беззахисними.

«Я вимагаю негайно внести на розгляд до ВРУ закон «Про цивільну зброю та боєприпаси», – додав він. 

За словами Юрія Сиротюка,  сьогодні держава поставила поза законом мільйони українців, які, відчуваючи зовнішню небезпеку, мають зброю.

«Ми бачимо, що так званий місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів в умовах зовнішньої агресії фактично провалився. І сьогодні держава або визнає, що 3 мільйони українців, які боролися під час Революції Єдності є злочинцями і їх будуть вбивати різними спецпідрозділи міліції або потрібно створити правові механізми реалізації ринку зброї: коли зброя буде легальною, коли буде складений реєстр зброї», – додав він.

Як повідомив Сиротюк, дивно це виглядає у той період, коли працівники українського підприємства «Укроборонсервісу» і надалі доставляють набагато серйознішу зброю та боєприпаси в Російську Федерацію.

«Ми маємо негайно припинити будь-які доставки військової техніки та товарів подвійного призначення в РФ, аж  до закінчення збройної анексії і до того часу,  поки ми не повернемо усі суверенні частини України», – додав нардеп.