Про це «Вголосу» заявив народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, «свободівець» Юрій Сиротюк, коментуючи ситуацію  щодо саботування комуністами роботи парламенту.

«Хочу нагадати, що цю фракцію було утворено в незаконний спосіб. Згідно із законом, фракцію може утворити лише та політична сила, яка подолала 5% бар’єр і провела своїх депутатів-мажоритарників. Жоден мажоритарник від комуністів до парламенту не пройшов. Але шляхом маніпуляції, через своїх поплічників-спонсорів із Партії регіонів, було створено фіктивну фракцію», – заявив він..

Відтак, депутат вважає, що «потрібно повернути законність у парламент та розпустити фракцію комуністів». І, на його думку, всі можливості у парламенту для цього є.

«За заклики до повалення конституційного ладу та антидержавні вислови можна позбавляти права голосу.  Я вважаю, що ми маємо позбавити участі у сесійних засіданнях фракцію Комуністичної партії, яка працює виключно на розвал держави та на підтримку Кремля», – вважає «свободівець».