Українка, котра чекала на свій рейс у аеропорту Тегерана, розповіла зворушливу історію про сімейну пару з валізами подарунків, яка загинула в катастрофі МАУ.

Запис телефонної розмови з жінкою опублікували на сторінці "Голосу Америки" у Twitter.

За словами жінки, люди, які стояли поруч з нею на реєстрацію в аеропорту, назавжди залишаться в її пам'яті, адже вона могла летіти з ними в одному літаку.

"Ми вилітали з Тегерана, повертаючись із відпустки, й сідали на літак, щоб із пересадкою летіти додому. І поруч із нами був рейс на Київ. Була можливість у нас на ньому теж летіти, бо у нас квитки скасували за кілька годин до рейсу. Рейси ніякі не скасовувалися, ситуація була спокійна", – розповіла українка.

Вона додала, що з цікавістю розглядала пасажирів рейсу Тегеран – Київ і обговорювала з чоловіком, що могла б летіти додому разом із цими людьми.

"Рейси вирушають практично одночасно. Ми буквально на кілька хвилин раніше полетіли. Я спостерігала, здебільшого сім'ї були іранські. Але одна родина досі перед очима – чоловік із дружиною обговорювали й не могли домовитися, куди подарунки покласти: горішки, цукерки. У них було п'ять валіз, купа речей, ці подарунки", – згадує жінка.

Жінка згадує, як після прильоту додому чоловік показав їй статтю про аварію українського Boeing, сказавши: "Ось бачиш, яке коротке життя, потрібно цінувати кожен момент".

Нагадаємо, у МАУ розповіли про переговори пілота збитого літака з іранським диспетчером.

https://twitter.com/chastime/status/1215898638037028864?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1215898638037028864&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.obozrevatel.com%2Fukr%2Fcrime%2Fsperechalisya-kudi-poklasti-podarunki-ukrainka-rozpovila-zvorushlivu-detal-pro-zagiblih-pasazhiriv-litaka-mau.htm