Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«План Путіна на швидке підкорення України не спрацював. Українська держава виявилась не такою вже немічною, а українські громадяни зовсім не горять бажанням лягати під «русский мир». Не тільки Львів і Київ, але і Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Миколаїв показали, що вони не хочуть повертатися у кремлівську імперію. Путіну вдалося анексувати Крим і почати війну на Донбасі, але і це не «знекровило» України. Українці стають все більш єдиними та патріотичними, українська армія та спецслужби отримують безцінний бойовий гарт, а Росія остаточно стає в масовій свідомості ворогом N1», – наголосив він.

На думку Іллєнка, Донбас перетворюється на класичний «заморожений конфлікт», який можна будь-якої миті розморозити. І вічно цим шантажувати Україну, змушуючи іти на безкінечні поступки.

За його словами, потрібно боротися усіма засобами на всіх фронтах та готуватися до тривалої боротьби за виживання.

«Шукати по всьому світу союзників із спільними інтересами. Не йти ні на які поступки терористам. Всі сили кинути на формування потужної армії та спецслужб. Знищити п'яту колону всередині. Жити по-новому, коротше кажучи», – наголосив він.