Унаслідок потужних підземних поштовхів постраждав філіппінський острів Мінданао. Повідомляється про щонайменше одну загиблу та більше десяти поранених.

Потужні підземні поштовхи сколихнули в неділю, 15 грудня, філіппінський острів Мінданао. За даними геологічної служба США, сила поштовхів сягала 6,8 бала за шкалою Ріхтера.

Епіцентр землетрусу залягав неподалік від регіону Давао на глибині 22,4 км. Фахівці запевняють, що небезпеки цунамі немає.

Потужні підземні поштовхи призвели до руйнувань та пошкоджень будівель. Органи місцевої влади повідомляють про щонайменше одного загиблого та 14 поранених унаслідок катаклізму. Загиблою виявилася малолітня дівчинка, на яку впала стіна будівлі, повідомляє місцева поліція.

В одному з міст землетрус зруйнував триповерхову будівлю, де розташовувався продовольчий магазин. Скільки саме людей опинилося під уламками споруди, невідомо.

Острови Філіппінського архіпелагу розташовані в одній з найбільш сейсмічно активних зон світу. Впродовж минулих тижнів на Мінданао сталася низка потужних землетрусів, унаслідок чого загинуло 28 осіб, ще 600 людей отримали тілесні ушкодження, повідомили місцеві ЗМІ.