У вівторок зранку, 13 серпня, у селі Мшана Городоцького району Львівської області повісився 29-річний місцевий мешканець Дмитро. Чоловік працював кочегаром у школі, там і повісився. Його тіло знайшли працівники школи, а біля нього записку: “Моя петля – мої кредити”.

Про це LMN розповів волонтер громадської організації “Стоп-Азарт” Роман Ривок.

“Я підвозив дівчину в село і випадково потрапив на похорон, – каже Роман Ривок. – Хлопець повісився у свій День народження. Поліцейські знайшли у його мобільному телефоні багато повідомлень від “Манівео” та “Швидко гроші”. Друзі розказували, що Діма набрав багато кредитів і йому почали погрожувати. Хлопець нікому не говорив про свої проблеми, намагався вирішити їх сам”.

Роман Вітер закликає усіх підписувати електронну петицію про заборону національної лотереї.

“Залежність від гральних автоматів – це страшна хвороба. Я сам колись на неї хворів. Один мій знайомий хотів стрибнути з моста через кредити, але його стримала думка про двох дітей. Він ще досі кредити виплачує. Держава повинна заборонити це, і тоді таких випадків буде менше. Наша влада сама вбиває своє населення дозволом на гральні автомати. Потрібні негайні дії, бо до мене звертаються зовсім юні хлопці, які не знаю, що їм робити зі своєю залежністю та кредитами. Так далі жити не можна”, – говорить Роман.

Усі, хто потребує допомоги у боротьбі з гральною залежністю, можуть анонімно звертатися за тел. 096 157 98 87, 093 128 98 10, 068 290 99 77.