Народний депутат від «ЄС» Олег Синютка розкритикував дії-реакцію чинної влади після того, як Західну Україну «накрила» сильна негода, та заявив, що перш за все треба допомогти тим, хто постраждав від стихійного лиха.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» 25 червня.

«Трапилась велика біда – ми маємо зробити декілька висновків. Найголовніший: біда повинна об’єднати людей, бо одна людина вистояти у такій ситуації немає жодних шансів», – зазначив він.

І додав: «Думаю, що кожен ставить собі питання: «Чи винна влада у тому, що трапився такий паводок? Переконаний: звинувачувати владу у тому, що трапилися такі паводки неправильно. Але дії влади, коли сталася біда, – це повна непрофесійність і бездіяльність. Коли, окрім МНСників не виїжджає ніхто з місцевої влади, коли Президент реагує на …надцятий день після того, як сталася біда, – це демонструє те, що чинна влада не готова до таких викликів, які і до всіх решта викликів».

Відтак, на думку нардепа, перш за все чинна влада має допомогти фінансово всім, хто постраждав від негоди. Також треба відновити знищену негодою інфраструктуру.

«І я би дуже не хотів, аби влада на цьому не піарилася, а здійснювала конкретні речі : будувала мости, дороги і дамби. І при цьому залучала професійних людей, які знають, що треба робити і вміють і будуть це робити», – резюмував Синютка.