Номер кандидата у депутати в виборчому списку
Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)
Місце роботи
(заняття)
Посада
1
Токарський Андрій Юрійович
Лікарня швидкої допомоги
Завідувач нейрохірургічним відділенням
2
Матвіїшин Володимир Євгенович
Відкрите акціонерне товариство "Львівобленерго"
Голова Правління
3
Кашуба Ярослав Миколайович
Національний університет "Львівська політехніка"
доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки інституту економіки та менеджменту
4
Кушинський Василь Васильович
Спільнео українсько-німецьке підприємство "Олнова" у формі товариства з обмеженою відповідальністю
Директор по зовнішньо-економічних зв’язках
 
5
Барилюк Василь Нестерович
Львівська філія Приватного акціонерного товариства "Укрсоцбанк"
начальник департаменту роздрібних продаж
6
Бобир Віталій Олексійович
Приватний підприємець
______
7
Радзієвський Андрій Олексійович
Товариство з обмеженою відповідальністю "Радалан"
директор
8
Залізний Іван Іванович
Приватне підприємство "Оліяр"
Комерційний директор
9
Кіт Андрій Богданович
Державне підприємство дослідне господарство "Оброшине"
директор
10
Павлюковець Ярослава Володимирівна
Комунальне підприємство Львівської обласної ради "Реставрація та управління замками та палацами Львівщини"
виконуюча обов'язки директора
11
Дмитришин Мирослава Богданівна
Акціонерне товариство "Укрсиббанк" м.Червоноград
начальник відділення
12
Николин Ігор Дмитрович
Приватне підприємство "Троянда Карпат"
Директор
13
Починок Андрій Іванович
Товариство з обмеженою відповідальністю "Княжі лани"
Директор
14
Коростельов Олександр Михайлович
Закрите акціонерне товариство "Холдингова компанія "Доброта"
Голова спостережної ради
15
Кучабський Ігор Миронович
Товариство з обмеженою відповідальністю "Торговий Двір"
директор
16
Шевчук Євген Михайлович
Державна податкова інспекція у Бродівському р-ні
начальник інспекції
17
Лободяк Іван Миколайович
Товариство з обмеженою відповідальністю "Гал-Дім"
заступник директора
18
Гурба Павло Володимирович
Приватний підприємець
_______
19
Мох Руслан Романович
Приватне підприємство "Видавнича група "Афіша""
заступник директора
20
Цюра Орест Анатолійович
Львівський обласного виробничого управління водного господарства
заступник начальника
21
Седіло Микола Григорович
Приватний підприємець
_______