Знов виявилося, що проблеми пов’язані з будівництвом стадіону полягають у відносинах між Львівською міською радою та генпідрядником – компанією «Азовінтекс». За словами Івана Васюника, «Азовінтекс» немає досвіду в будівництві європейських стадіонів, тому в команду, яка працює над зведенням арени запросили третього – компанію «Арена.Ком». Саме ця фірма здатна якісно, згідно з усіма вимогами УЄФА запроектувати стадіон і правильно оформити проектно-кошторисну документацію.

«Ці проблеми, які утворилися і мають суб’єктивний характер, викликані відносинами між генпідрядником, яким є компанія «Азовінтекс» та замовником – Львівською міською радою. Стан реалізації проекту будівництва львівського стадіону не є критичним і тим більше не є катастрофічним. Сьогодні міський голова пан Садовий та керівництво «Азовінтекс» поінформували, що так як і передбачалося попередніми домовленостями, 1 лютого підписана угода між головним проектантом, яким є компанія «Арена.Ком», генпідрядником та Львівською міською радою», - повідомив Іван Васюник, запевнивши, що після такого кроку знято всі проблеми і ризики у проектуванні стадіону.

В результаті засідання міжвідомчої робочої групи з питань будівництва стадіону у Львові до Євро-2012 віце-прем’єр та інші учасники підготовки Львова до чемпіонату домовилися, що до середи, 3 лютого, буде погоджений і підтверджений графік реалізації проекту будівництва, який передбачає здачу стадіону в експлуатацію до липня 2011 року. Крім того, до 25 лютого на стадіоні почнуться справжні повномасштабні роботи. Робітники працюватимуть у 2-3 зміни, як мінімум, по 200 осіб.

«До цього часу генпідрядник матиме достатню проектно-кошторисну документацію, яка дозволить проводити роботи по всьому периметру будівельного майданчика», - зазначив Іван Васюник.

Всі роботи поки виконуватимуться за державний кошт. Віце-прем’єр-міністр розповів, що «Азовінтекс» ще не використав 50 млн. грн., які Кабмін дав авансом минулого року. В лютому Кабінет Міністрів дасть ще 50 млн. грн..

«Крім того за сприяння Кабміну, Львівська міська рада отримала в кінці року цільових 100 млн. грн. на будівництво стадіону. Проблеми фінансування немає. Є проблема повномасштабного виконання робіт», - відзначив Іван Васюник.

Він розповів про те, що журналістам і громаді не раз ще доведеться чути про проблеми з будівництва львівського стадіону, оскільки це досить великий проект, який раніше не реалізовувався і він потребує значних ресурсів, зокрема, фінансів, досвіду і управління тощо.

«Україна і команда львівського стадіону визнала критичні зауваження УЄФА в частині тих проблем, які сьогодні існують, але проект буде завершений вчасно і Львів, як і Україна гідно приготуються до чемпіонату», - запевнив Васюник.