Номер кандидата у депутати в виборчому списку
Прізвище, власне ім’я
(всі власні імена)
та по батькові (за наявності)
Місце роботи
(заняття)
Посада

  1.  

Яворська Ірина Василівна
Пенсіонер
 

  1.  

Кульчицький Ігор Євстахович
СДЮСШОР
№4
Тренер-викладач

  1.  

Канівець Олег Леонідович
ЗАТ «Видобувна компанія
Укрнафтобуріння»
Голова правління

  1.  

Проскура Володимир Вячеславович
Національний університет "Львівська політехніка"
старший викладач кафедри соціології

  1.  

Дротяк Ігор Іванович
 
Консульство Республіки Білорусь
у Львівській області
Почесний Консул

  1.  

Хомяк Мирослав Степанович
Львівська державна фінансова академія
Доцент кафедри державних фінансів

  1.  

Мочарський Йосип Степанович
ЛГП "Галсільліс"
Заст.гендиректора

  1.  

Накрийко Василь Іванович
ТзОВ «Добробут Левандівки»
Заступник директора

  1.  

Винярський Олег Еміліянович
Приватний підприємець
 

  1.  

Волошина Оксана Петрівна
Публічне акціонерне товариство АСТРА БАНК
Менеджер

  1.  

Мечержак Юрій Іванович
ПП «Мокоша»
Директор
12.      
Гринкевич Світлана Степанівна
 
Львівська комерційна академія
Заст.директора

  1.  

Гафтонюк Василь Васильович
Пенсіонер
 
14.      
Гайдучок Ігор Григорович
Державний національний медуніверситет ім.Д.Галицького
Доцент

  1.  

Лозинський Андрій Федорович
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності
Старший викладач

  1.  

Лозинський Василь Іванович
Національний університет «Львівська політехніка»
Доцент кафедри електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій

  1.  

Митюк Степан Юрійович
Приватний підприємець
 

  1.  

Держко Ігор Зеновійович
Львівська обласна державна
аміністрація
Радник
Голови ЛОДА

  1.  

Пісний Богдан Михайлович
Львівська філія Європейського університету
Перший заступник директора

  1.  

Березовський Роман Володимирович
Тимчасово не працює
 

  1.  

Кунта Сергій Юрійович
Львівська філія ПАТ «Перший український міжнародний банк»
Начальник відділу бізнесу фізичних осіб

  1.  

Біда Богдан Михайлович
ВАТ «Львівський холодокомбінат»
Головний механік

  1.  

Заграй Михайло Ярославович
Приватний підприємець
 

  1.  

Любицький Роман Теодорович
ТзОВ «Західна
інформаційна корпорація»
Генеральний директор

  1.  

Кісера Андрій Ярославович
ТзОВ"Телеміст-Н"
Директор

  1.  

Зозуля Зеновій Васильович
ВАТ «Дрогобицький молочний завод»
Голова правління

  1.  

Максимець Андрій Юрійович
ВАТ «Львівський холодокомбінат»
Начальник відділу контролю обліку продукції
 

  1.  

Паньків Андрій Ярославович
Торговий дім «Глобус»
Директор

  1.  

Манохін Олег Валерійович
ВАТ «Львівськй холодокомбінат»
Головний інженер

  1.  

Барбандин–Мінчак Наталія Михалівна
ТзОВ
«Юридична компанія «Барокко»
Директор

  1.  

Гнира Роман Семенович
ТзОВ
«Інноваційний Парк
Смільниця»
Директор