Нестихаюче відчуття єдиної родини сколихнуло сьогодні усі ратушанські душі та пластунські груші невмирущим скобом та ексклюзивним календарем "Як стати лідером" від Андрія Садового, який вирішив стати святим Миколаєм зі значним випередженням графіку.

Батько садового-ягідного міста вийшов за вікна Ратуші, щоб провести невеличкий брифінг для місцевої преси та показати перед візіями останніх своє велике патріотичне серце, розказати пластунам казки ганса-христіана, запитати останніх про творчі здобутки і напрацювання та подарувати календарі "Як стати лідером". Папір якісний. Фоткі – хароші. Видано ТзОВ "Агенція "Рейдер". Наклад та інші вихідні дані відсутні. Вся редакція в їх пошуку.

Ганс-Христіан подякував юним пластунам за самовіддану ранкову "Оборона Львова" створену на базі теренової гри та Linuxа, подарував останнім вищезгаданий календар "Як стати лідером" та відповів на декілька запитань аборигенам з навколишніх ЗМІ.

Як тихенько підказує стаття 34-та нашої Конституції, у цьому абзаці варто наголосити на відсутності Андрія Садового на відкритті пам'ятника Степану Бандері. Даний факт вказує на кричущу невідповідність між вчинками та словами львівського мера, як великого майстра словесного піару, візуального епатажу та психоаналітичного контрабасу.

Щоб ще більше ствердити правдивість даної опінії віддамо свою рекламну площу для остаточного консиліуму відомої львівської агенції "Прес-Тайм" на шпальтах якої, сьогодні з'явилась така пояснювальна записка львівського мера:

Міський голова Львова Андрій Садовий

Інформаційній агенції "Прес-Тайм"

 

Пояснювальна записка

Я, міський голова Львова Андрій Іванович Садовий був на відкритті пам'ятника Степану Бандері (14 жовтян 2007 року), але трошки раніше, тому що, я перед тим проводив велику нараду перед самим пам’ятником, щоб все було якісно організовано.

Ми довго говорили-спілкувалися з вояками УПА. Потім ввечері був там. Те, що я офіційно не був під час виголошення великої кількості промов? Моя робота організувати цей процес. А любити Степана Бандеру треба серцем, а не публікою.

01 листопада 2007 року Божого                     Андрій Садовий (підпис) нерозбірливо

От так малята.

Ну а поки всі замиловано читають чергову відмазку від нашого мера, а дорога редакція шукає вихідні дані календаря "Як стати лідером" від ТзОВ "Агенція "Рейдер", Вашій увазі пропонується дошка оголошень від нашого конфеденційного джерела, ім'я якого, ми не розголошуємо зі зрозумілих причин.

1. ВПЕРШЕ У ЛЬВОВІ

Музей Радикальної Профанації збирає твори для виставки "Зайва спадщина очима нащадків". Запрошуємо до співпраці всесвітньоневідомих художників, молодих невизнаних поетів та прихованих талантів.

Звертатись: вул. Березневого чину, 3 до Артура Пилиповича.

2. КУРСИ

Естетів-концептуалістів щовівторка з 14 до16 год. на вул. Захер-Мазоха, 13/а (бічна вул. Великомучеників) у приміщенні Культурного центру "Будівельник".

Вхід вільний (медична довідка – обов’язкова)

3. ПРОДАЮ

Вишивані гамівні сорочки, жуйки зі смаком цибулі, пульти для холодильників, антикварні ноут-буки, чіпси зі смаком сухариків, пластилінові кепки, туристичний набір космополіта, засоби індивідуальної та колективної гігієни, тощо.

Петро Шифрований

Вул. Визволителів, 17/3а (дзвонти 3 рази!!!)

P.S. Гону виділяється 2-ва пива від нашої редакції за надіслані аською рекламні оголошення.