Державний Приватбанк (Київ) підключив можливість прийому платежів за допомогою Google Pay для 12 тис. українських онлайн-магазинів і онлайн-сервісів. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу банку.

“Додаткова інтеграція не потрібна, Google Pay автоматично буде підключений для всіх клієнтів LiqPay. Вимкнути або ввімкнути оплату за бажанням завжди можливо в особистому кабінеті мерчанта”, –процитувала прес-служба банку керівника напряму диджитал-продуктів Христину Кармазіну.

За словами директора з бізнес-операцій Google у Східній Європі Дмитра Шоломка, якого також цитує прес-служба, користуючись Google Pay під час оплати в інтернет-магазинах, не треба щоразу наново вводити дані платіжної картки.

Він зазначив, що це скоротить час купівлі та гарантуватиме безпеку і клієнтів, і онлайн-продавців.

Зазначається, що, крім платіжних карток, у Google Pay можна зберігати та використовувати картки лояльності та подарункові картки.

Уряд України 18 грудня 2016 року, пославшись на пропозицію Нацбанку й колишніх акціонерів Приватбанку, ухвалив рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови та влив у її капітал понад 155 млрд грн.

Згідно з даними Нацбанку України, Приватбанк на 1 травня 2020 року за розміром загальних активів (580,8 млрд грн) посідав 1-ше місце серед 75 банків, що діяли в країні.

LiqPay – платформа миттєвих платежів, яка використовується для прийому оплати торговцями у сфері електронної комерції, серед яких MakeUp, Покупон, Jysk, АЛЛО, Intertop, Prom, Zakaz.ua.

Як повідомлялося, Верховний суд України визнав, що націоналізований ПриватБанк винен АТ «Нікопольський завод феросплавів», який належить Ігорю Коломойському, 22 мільйони гривень і закрив відповідне провадження.