Здійснити мрію та виграти подорож за кордон міг кожен охочий, хто в період акції, з грудня по січень, купив квартиру в житловому комплексі «Khmelnytskyi Hall». «Ця акція – подарунок від нашої компанії до Нового року та Різдва. Таким бонусом ми хотіли заохотити та потішити наших нових клієнтів. Основна ідея будівельної компанії «МS» полягає у тому, що ми будуємо такі будинки, в яких хочеться жити самому. Створюємо комфортне житло з усіма новітніми перевагами», – зазначає інвестор будівельної компанії «МS» Олександр Островський.

Підсумковий розіграш будівельна компанія провела 7 лютого в ресторані «Грушевський». З-поміж щасливих власників квартир методом жеребкування визначили переможця. Ним став Ярослав Вентик, який придбав однокімнатну квартиру в новобудові. У шістдесят чоловікові вперше по-справжньому пощастило. «Я дуже вражений цим подарунком. Ніколи в житті я не зміг би собі дозволити таку поїздку. Проте тепер це можливо, і все завдяки будівельній компанії «МS», яка подарувала мені цей відпочинок на двох», – розповідає Ярослав Вентик. І додає, що разом із собою в далеку подорож у Дубаї візьме сина.

Після розіграшу на всіх учасників акції чекав святковий стіл. У невимушеній атмосфері майбутні сусіди змогли познайомитися, посмакувати закусками та ексклюзивними напоями від ресторану «Грушевський».