Політолог Кирило Сазонов оцінив перспективи українських політичних партій у разі, якщо найближчим часом в Україні буде призначено дострокові парламентські вибори.

Про це Сазонов сказав в інтерв'ю "Вголосу".

"У цьому ключі варто ще раз уважно подивитися на рейтинги партій вже через призму проходження в парламент. З лідерами все зрозуміло. У «Слуги народу», «Європейської солідарності» і ОПЗЖ впевнений всеукраїнський результат і індивідуальні завдання", - зазначив політолог.

«Слузі народу» дуже потрібно призупинити падіння рейтингу, а в ідеалі — домогтися його зростання.

«Європейській солідарності» потрібно шукати всі резерви, щоб в ідеалі отримати хоча б на половинку відсотка більший результат, ніж отримає партія влади. Для цього потрібно не тільки творити добрі справи, але ще д»ушити союзників в обіймах» і щось робити з величезним антирейтингом лідера.

Щодо ОПЗЖ…Ну, не знаю. Можна продовжувати колоти членів партії російськими сироватками, ще разів десять злітати до Путіна, але мені здається, що вони досягли стелі, витиснувши з «ватного» електорату максимум можливого.

Голосу і РПЛ потрібно ухвалювати рішення: або вони приймають як данину статус позапарламентських партій до кращих часів, або вони борються за Верховну Раду принципово. Якщо принципово – це вимагатиме серйозних зусиль і коштів, тому що потрібно не тільки заманити виборців, які ще не визначилися, на дільниці, але і відкусити активних виборців у когось із лідерів", - пояснив експерт.

Більше про це читайте у статті: Чи розпустить Зеленський Верховну Раду ще раз?