ЛЬВІВ, 31 СЕРПНЯ, PRESSTIME.COM.UA. — Член фракції БЮТ у Львівській облраді Михайло Ваврин вважає, що позачергову сесію Львівської облради щодо поновлення екс-начальника УМВСУ у Львівській області Олега Сала можна проводити лише після закінчення терміну оскарження рішення суду про його поновлення.

Про це він заявив в коментарі Presstime.

«По Салу рішення виніс суд першої інстанції, є ще апеляційна інстанція, є інстанція касаційна. Для нас невідомо, які дії вживає голова ОДА як найвища посадова особа відповідно закону про місцеві державні адміністрації. Нам невідомо чи МВС буде писати апеляційне оскарження. Якщо таке оскарження буде, то ми не можемо втручатися в рішення суду першої інстанції, яке виноситься іменем України. Якщо МВС не схоче писати апеляцію, а буде поновлювати, то ми це будемо розцінювати, що повертається на ключові посади кучмісти або ті, хто фальсифікував вибори у 2004 році і тепер масово повертаються на посади», — пояснив Ваврин.

«Сесію ми можемо скликати, коли мине термін оскарження у апеляційному порядку. В інакшому випадку ми втручаємося в діяльність правохоронних органів і судової гілки влади», — підкреслив він.

Як повідомлялось, депутати Львівської облради ініціюють проведення позачергової сесії. 43 депутати своїми підписами підтримали цю ініціативу. Депутати з фракцій БЮТ і «Свобода» станом на вчора не підписалися під відповідним зверненням до голови облради.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Галицького районного суду міста Львова екс-начальника УМВС України у Львівській області Олега Сала поновлено на посаді.

Як повідомляло агентство, 19 лютого 2007 року Печерський районний суд м. Києва закрив кримінальну справу, порушену відносно генерал-майора міліції Олега Сала (обіймав посаду начальника УМВСУ у Львівській області з грудня 2003 по січень 2005 року), якому інкримінували ст. 157, п.2 (перешкоджання здійсненню виборчого права) та за ст. 364, п. 3 (зловживання владою чи службовим становищем) КК України. До рішення суду Олег Сало перебував у міжнародному розшуку.