Голова Львівської обласної ради Михайло Сендак скличе позачергову сесію облради у першій половині серпня.
Про це він повідомив сьогодні членам президії Львівської обласної ради.
Михайло Сендак розповів, що на порядок денний сесії поставить лише два питання. Перше питання — це розподіл субвенції з Державного бюджету. Ці кошти, за словами голови облради, можна розподілити лише на сесії. Михайло Сендак зазначив, що Львівська ОДА самовільно розподілила 18,4 млн. грн. субвенції із Держбюджету. При цьому ОДА зсилається на рішення сесії облради про обласний бюджет.
Голова фракції „Наша Україна” Олег Канівець зазначив, що в обласному бюджеті, прийнятому облрадою в грудні 2003 року, непередбачено такого виду субвенції.
Друге питання — це оприлюднення рішення Галицького районного суду про незаконність реорганізації депутатських комісій облради на засіданні 29 вересня 2003 року.
Депутат Роман Гайдучок для забезпечення кворуму запропонував звернутися до прокуратури, щоб вона зобов‘язала депутатів прийти на сесію, оскільки лише так можна забезпечити виконання рішення суду.
Заяву про скликання позачергової сесії облради підписали 27 депутатів, серед яких як представники фракції „Наша Україна”, так і групи „Ділова Львівщина”.