Державне бюро розслідувань оголосило підозру керівнику одного з відділів ГУ ДСНС у справі масштабної пожежі, яка сталася у липні 2020 року на території садівничого товариства №5 «Озеро Вовче» в Новоайдарському районі Луганської області.

Про це інформує ДБР на своєму офіційному сайті.

Деталі трагедії

Нагадаємо, що тоді сталася низка масштабних пожеж, які забрали життя трьох людей, були знищені житлові будинки, господарські будівлі та інше майно.

Тоді на місце трагедії не виїхала необхідна пожежна техніка. Осіб із ДСНС, які відповідали за гасіння пожежі, просто "прикрили" і не притягнули до відповідальності за невиконання своїх обов'язків.

"Прикривання" недбальства

Повідомляється, що інспектори територіальних підрозділів ДСНС вписували в офіційні документи інформацію про керівників гасіння пожежі, а також про сили та засоби, які нібито брали участь у ліквідації загорання. Вони це робили за наказом 30-річного начальника відділу профілактичної роботи, розслідування пожеж та активних і пасивних засобів безпеки центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС Луганщини.

Йому оголосили про підозру за ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 ККУ. Він може бути позбавлений волі терміном до трьох років і ще на три роки позбутися права займати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Читайте більше новин від ІА "Вголос":