Одеський апеляційний суд розглянув і відхилив 26 вересня клопотання про зміну запобіжного заходу старшого адміністратора готелю «Токіо Стар» Ірини Паровик. Їй прокуратура інкримінує провину за порушення правил пожежної безпеки, що стало однією з причин пожежі.
Про це повідомляє Укрінформ.

Після прослуховування доводів сторін у справі, судді вирішили залишити в силі ухвалу Київського райсуду та відмовили у клопотанні про зміни запобіжного заходу та взяття підсудної на поруки.

Адвокати Ігор Єлуaшвілі та Світлана Телішевська домоглись на засіданнях суду 25-26 вересня залучення до матеріалів справи додаткових документів, які суперечать, на думку захисників, твердженням прокурора про те, що підсудна Паровик підписувала довгострокові інструкції з ТОВ «Галатея».

На засіданні суду також були присутні депутат Одеської міськради Ольга Квасницька і перший заступник голови відділення Фонду соціального страхування Одеської області Олександр Сомов, які виступили на захист підсудної та подали клопотання про взяття її на поруки.

За вимогою прокурора Євгена Антощука таке клопотання було відхилено. Це мотивували тим, що поручителі не зможуть забезпечити належних умов для участі фігурантки кримінального провадження Паровик у слідчих діях при встановленні обставин і причин пожежі в готелі.

Один із підозрюваних у справі, додав прокурор, який був співвласником і керівником готелю “Паровоз”, розташованого на другому поверсі будівлі, уже два місяці переховується від слідства.

Як писав “Вголос”, поліція розглядає три версії причин пожежі в готелі «Токіо Стар», внаслідок якої загинули восьмеро людей.

Також власник готелю “Токіо Стар” заявляв, що пожежа сталася не в його приміщенні.

Раніше повідомлялось, що прокуратура Одещини спільно з ГУНП повідомили про підозру у порушенні вимог пожежної безпеки головному інженеру готелю “Токіо-Стар”, де під час пожежі загинуло 9 осіб.