Прокуратура Одещини спільно з ГУНП повідомили про підозру у порушенні вимог пожежної безпеки головному інженеру готелю “Токіо-Стар”, де під час пожежі загинуло 9 осіб.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Одеської області.

Правоохоронці стверджують, що з 2009 року цей громадянин фактично відповідав за справність систем та підбір для роботи осіб, які мали ремонтувати сантехнічне і електричне обладнання.

Відомо, що в липні цього року у готелі неодноразово спрацьовували автомати захисту електрообладнання, однак заходів для встановлення причин неполадок та їх усунення вжито не було. Унаслідок цього через пожежу у серпні в готелі загинули люди.

Згідно із повідомленням, разом зі старшим адміністратором головний інженер фактично відповідав за дотримання пожежної безпеки у готелі. У своїй діяльності вказані особи підпорядковувалися безпосередньо власникам закладу.

Прокуратура вказує, що відповідно до інформації з перевірок органів Державної служби з надзвичайних ситуацій господарська діяльність закладу роками велася з суттєвими порушеннями пожежної безпеки, а у 2012 році через це роботу готелю було зупинено.

Упродовж 2013 – 2018 років власники здійснили низку правочинів з метою забезпечення діяльності цього закладу під виглядом нових суб’єктів господарювання, щоб завадити перевіркам контролюючих органів та припиненню незаконної діяльності готелю.

Нагадаємо, що в Одесі правоохоронці повідомили про підозру старшому адміністратору готелю «Токіо Стар», де в ніч на 17 серпня під час пожежі загинуло 9 осіб.