Про це Поживанов повідомив в ексклюзивному коментарі Lb.ua

За словами екс-чиновника, він уже подав документи на надання політичного притулку, встиг пройти перші інтерв`ю. Процедура таким чином запущена.

Поживанов сподівається найближчим часом отримати відповідні документи.

Як відомо, раніше він скептично висловлювався щодо перспективи отримання політичного притулку в Австрії, оскільки вже має посвідку на проживання в цій країні. Проте, своє рішення Поживанов змінив.

Нагадаємо, Головне слідче управління СБУ порушило кримінальну справу стосовно М. Поживанова за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України в рамках розслідування кримінальних справ, порушених за фактами розкрадання державних коштів на суму понад 7 млрд. грн., зокрема, виявлених міжнародними аудиторськими компаніями під час перевірки використання урядом України бюджетних коштів в 2008-2009 рр. і в першому кварталі 2010 року.

Стосовно Поживанова винесена постанова про притягнення як обвинувачуваного в розкраданні державних коштів на суму майже 35 млн. грн., він оголошений у розшук

15 лютого Поживанов заявив, що проситиме політичний притулок в Австрії, якщо Україна оголосить його в міжнародний розшук.

Очолював Держрезерв з грудня 2007 року по грудень 2008 року. Також працював в Мінекономіки, коли це міністерство очолював Богдан Данилишин, який отримав політичний притулок в Чехії. Поживанов двічі був нардепом, входив у фракції Наша Україна та БЮТ.