Партія промисловців та підприємців України підтримуватиме у другому турі Віктора Ющенка. Про це повідомив сьогодні „Контекст-медіа” голова ЛОО ПППУ Володимир Макара.
„Остаточне рішення буде прийняте політрадою партії. Але я думаю, ми приймемо однозначне рішення, щоб підтримати у другому турі Віктора Андрійовича Ющенка. Ми будемо закликати всіх наших симпатиків на теренах Львівщини зробити це активним чином”, ― сказав він.
Низький рівень підтримки Анатолія Кінаха на Львівщині у першому турі виборів Володимир Макара пояснив тим, що більшість прибічників Анатолія Кінаха свідомо віддали свої голоси за Віктора Ющенка. „Вибори на Львівщині, як і по всій Україні, проходили в умовах жорсткого протистояння двох кандидатів ― Віктора Ющенка та Віктора Януковича. Це протистояння, на жаль, пройшло по межі Схід-Захід, що нас турбує. Частина нашого електорату, враховуючи те, що між Анатолієм Кінахом та Віктором Ющенком була підписана угода про чесні вибори, враховуючи необхідність підтримати ведучого кандидата, віддала свої голоси не за нашого лідера, а за Віктора Ющенка. Я думаю, це було зроблено свідомо, враховуючи важливість кінцевого результату виборчих перегонів на даному етапі. Я думаю, що це логічний етап розвитку нашої співпраці”.
За словами Володимира Макари, більшість прихильників Олександра Мороза також надали перевагу Віктору Ющенку. „Значно менше, не дивлячись на активну кампанію, отримав на Львівщини і кандидат від соціалістів Олександр Мороз. Ми прогнозували значно потужніші цифри в результаті голосування. Але його сим патики так само віддали свої голова за Віктора Ющенка. І це так само підкреслює, що сьогодні Віктор Ющенко стає консолідуючим лідером для багатьох конструктивно налаштованих політичних партій, у саме головне, що він користується широкою підтримкою народу і різних соціальних, політичних груп”, ― відзначив Володимир Макара.
21 листопада відбудеться другий тур президентських виборів.
31 жовтня в Україні відбувся перший тур президентських виборів. За даними ЦВК на Львівщині „за” Віктора Ющенка проголосували 87,31% , „за” Віктора Януковича ― 5,8%.
Анатолій Кінах набрав на Львівщині 0,19%.