А те, що відбулося сьогодні в парламенті з голосуванням за поправки до проекту закону №2054а «Про внесення змін до Податкового кодексу щодо обліку та реєстрації платників податків», – це демонстрація того, як безпосередньо у Верховній Раді будуть підтасовувати законодавство з метою перемоги провладного кандидата Януковича.Про це 24 жовтня 2013 року під час виступу в парламенті заявив лідер фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок, передає прес-служба партії.

Очільник націоналістів поінформував, що під час наради в Голови ВРУ було обговорено питання щодо порушення процедури голосування за зазначений законопроект.

«Я звернувся до Партії регіонів і комуністів: у вас є більшість, ви могли зігнати людей, як завжди це робите у четвер, та ухвалити необхідний законопроект. Однак ви демонстративно показали, що йдете по трупах, – порушуючи процедуру, ви робите все, що заманеться. Те, що відбулося в парламенті, – це демонстрація нехтування Конституції і законів України. Ви боїтеся конкретності? Боїтеся кандидата в президенти Кличка? Це демонстрація вашої слабкості! Ви навіть не можете вийти на двобій очі в очі. Маючи владу, силу і можливості, ви демонструєте адмінресурс. Ви навіть боїтеся зробити вигляд чесних виборів. Чи ви хочете нас спровокувати, щоби напередодні підписання Угоди з ЕС ми блокували парламент, аби звинувачувати опозицію в провалі евроінтеграції?  Це таку громадську думку формує влада? Не вийде – за всі зловживання, не зважаючи на те, чи це депутат сільської чи міської ради, чи депутат парламенту, владі рано чи пізно доведеться відповідати. Це не погрози, а крик відчаю українського народу, який вас на вила підніме за ваші злочини», – заявив Олег Тягнибок.