Любий друг Віктор Федорович нарешті добрався до західних областей неньки-України. Спомин про франківське яйце змушує його 10 дорогою оминати ці заповідні території. На Буковині, книжечка його афоризмів поповнилась ще одними перлами та додатковими матеріалами для аналітичної книги вірної плакальниці Залізного ґазди Ганни Герман.

Але на Буковині залізний дроворуб Януковічь щось розслабився, його потягнуло на сентиментальність. Вчора, під час зібрання активу Чернівецької області, в дошку свій премьєр розродився черговими одкровеннями про нелегку історію своє непересічної особистості.

Я відверто скажу, що не люблю політику. Тому мені приємно, що на Буковині вже трохи відпочили від політики і почали займатися справами”. Бідося, мученик за Кабмін.

„Я пам’ятаю, як після виборів хтось сказав, що Янукович – нормальна людина, але він так і не став національним політиком, а залишився політиком провінційним. На жаль, політики національного рівня ранком кажуть одне, в обід – друге, ввечері – третє, а роблять – п’яте чи сьоме. Я радий, що позбавлений таких звичок національних політиків” – сказав той, хто так старанно відповідає за свій базар.

Я краще буду залишатися провінційним політиком, бо це більше відповідає моїм життєвим принципам: бути ближчим до людей, дивитися їм в очі і говорити правду, якою б вона не була, а коли вже кажеш, виконувати”, – сказав той, хто поза очі послав ветерана на х**, а на камеру обмінявся годинником з пенсіонером.

Яник порадив усім, хто вважає себе політиком національного рівня, займатися політикою, але пам’ятати, що слова свої завжди треба виконувати і борги свої завжди своєчасно платити. „А нам, представникам влади, треба думати, як повернути довіру людей до влади, працювати так, щоб люди нам повірили”, – зазначив він.

Чия б корова мукала. Як вже задрали ті урюки, які брешуть, фальсифікують, падлять, а потім починають чесати про моральність, духовність, відповідальність та довіру. Апостоли павли і блаженні августини хрєнові.