Про це повідомив сьогодні директор стадіону Денис Ринський під час прес-конференції, передає кореспондент «Вголосу».

Зокрема, директор зазначив, що новій команді у спадок від попереднього керівництва стадіону дісталися величезні борги по заробітної платі та податках.

«Протягом останніх двох місяців нам вдалося погасити 80% боргів по заробітній платі та 50% – по податках. Крім цього, нами було укладено мирні угоди з усіма контрагентами, котрим за попередні часи заборгувало підприємство. Це стало можливим завдяки грамотному менеджменту нової команди», – наголосив Денис Ринський.

Він також сказав, що на момент утворення боргів середня заробітна плата працівників державного підприємства становила понад 1700 гривень. Загальна кількість працівників не перевищувала 50.

«Для нормальної роботи стадіону така кількість є катастрофічною. Проте набирати нових людей зарано, адже треба повністю погасити накопичені борги. Такою є наша концепція», – підкреслив директор.

Денис Ринський також додав, що його команда не шукає огріхи попереднього керівництва. «Важливо, якою буде подальша доля стадіону. Отож, саме цьому треба приділити найбільшу увагу», – сказав директор.

Нагадаємо, сьогодні нова управлінська команда «Арени Львів» презентувала львівським мас-медіа ключові принципи власної роботи.