Зокрема, кожен структурний підрозділ ЛМР закріплено за окремим парком.

Крім того, у толоці візьмуть участь близько 3 тис. військових – курсантів Академії сухопутних військ ім. Б. Сагайдачного та представників особового складу військової частини «А 0284».

Так, у парку «Знесіння» прибиратимуть працівники апарату виконавчого комітету, департаменту містобудування, управління екології та благоустрою, управління архітектури, а також управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин.

У парку «Високий замок» прибиратиме управління транспорту і зв’язку, юридичне управління, управління інженерного господарства, відділ у справах неповнолітніх. За Личаківським парком закріплені управління освіти та управління охорони здоров’я, а за Личаківським цвинтарем – управління охорони історичного середовища.

У Парку культури ім. Б. Хмельницького прибиратиме управління культури і туризму. У парку ім. Івана Франка – департамент Євро-2012, працівники організаційного управління та архівного відділу. За парком «Залізна вода» закріплено управління комунальної власності та управління муніципальної дружини. У парку «Горіховий гай» прибиратиме департамент житлового господарства та інфраструктури, управління житлового господарства та управління капітального будівництва.

У Стрийському парку прибиратимуть працівники департаменту фінансової політики, управління адміністрування місцевих та залучених фінансів, управління фінансів, управління контролю та аудиту.

У парку «Піскові озера» прибиратимуть працівники департаменту «Адміністрація міського голови», управління інформаційної політики та зовнішніх відносин, управління внутрішньої політики, управління «Секретаріат ради».

У парку «Погулянка» прибиратиме департамент гуманітарної політики, управління молоді, сім’ї та спорту, управління соціального захисту.

На площі Ринок прибиратимуть працівники адміністративно-господарського управління. На вулиці Коперника, 21а – управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

У лісопарку «Зубра» прибиратимуть департамент економічної політики, управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій, управління економіки, управління «Дозвільний офіс».

Нагадаємо, за інформацією управління екології та благоустрою ЛМР, цьогоріч у толоці також візьмуть участь близько 3 тис. курсантів Академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного та представників особового складу військової частини «А 0284».

31 березня відбудеться загальноміська толока.