Працівники аеропорту Львів проти новопризначеного генерального директора. Про це повідомив один з активістів профспілкового комітету ДП “Міжнародний аеропорт Львів”, який не захотіврозголошувати своє прізвище.

За його словами, керівництво Державної служби України з нагляду за безпекою авіації, призначаючи новим керівником «Аеропорту Львів» Олекандра Загреву, зовсім не рахувалося з думкою працівників цього підприємства, які хочуть бвчити на посаді Генерального директора аеропорту Володимира Широкого, який раніше займав посаду в. о генерального директора ДП «Міжнародний аеропорт Львів».

“З думкою трудового колективу ніхто не рахується, а просто ставлять людей, яких ніхто не хоче тут бачити на посаді”, - сказав співрозмовник агентства.

Як він повідомив, близько 500 працівників аеропорту (всього на підприємстві працює близько 600 людей) поставили свої підписи в листах на підтримку Володимира Широкого, направлених голові Львівської ОДА Петрові Олійнику, голові Державної служби України з нагляду за безпекою авіації Миколі Марченку, міністру транспорту та зв’язку України Євгену Червоненку, премєр-мінністру України Юлії Тимошенко та Президенту України Віктору Ющенку, однак жодної відповіді від посадовців працівники аеропорту ще не отримали.
“Ніякої відповіді наразі немає”, - сказав представник профспілкового комітету.

За його словами, за час перебування Володимира Широкого на посаді в. о. генерального директора аеропорту, на підприємстві сталось багато позитивних змін: вдвічі зросла зарплата, працівникам почали виплачувати премії, збільшилась кількість авіарейсів.
“І ніхто не хоче зараз ніяких змін”, - сказав співрозмовник агенства.

Він наголосив, що якщо й надалі не буде жодної реакції з боку посадовців, швидше за все, працівники аеропорту будуть страйкувати.

“Але ми булемо діяти тільки в межах закону”, - сказав представник профспілкового комітету.

Як повідомлялося, 3 червня новим керівником державного підприємства „Міжнародний аеропорт „Львів” призначено Олександра Загреву.

До 3 червня 2005 року генеральним директором ДП „Міжнародний аеропорт Львів” був Микола Олексюк, який попрацював на цій посаді лише 2 дні — його призначили 1 червня 2005 року.

Прес-Тайм