Працівники відділення ДАІ у Львівській області закликають водіїв дотримуватися правил дорожнього руху і не створювати вакханалій на дорогах - повідомила „Контекст-Медіа” працівник зі зв’язків з громадськістю відділення ДАІ у Львівській області Світлана Пасічник.
Світлана Пасічник зазначила, що впродовж останнього тижня з огляду на політичні акції, які відбуваються у Києві, на автошляхах Львівщини суттєво збільшилася кількість автотранспорту, що вимагає від працівників відділення ДАІ посилити роботу щодо контролю ситуації на дорогах. і дотримання правил дорожнього руху водіями. З огляду на це правоохоронці закликають усіх водіїв не порушувати правил пересування на автошляхах Львівщини, не чинити перешкод у пересуванні автошляхами іншим водіям і пішоходам.
У разі фіксування порушення правил дорожнього руху працівники ДАІ згідно з своїми посадовими обов’язками працівники відділення ДАІ укладають протокол про порушення і передають його до суду, де приймається рішення про рівень покарання водія чи про розмір фінансового стягнення з нього.
Протягом минулого тижня правоохоронцями було затримано 103 водії у стані алкогольного сп’яніння, на ці факти було укладено протоколи.