Сьогодні, 27 квітня, понад 50 колишніх працівників Львівського м’ясокомбінату провели акцію-пікет біля Управління магістральних газопроводів "Львівтрансгаз". Пікетувальники вимагають, аби голова НАК «Нафтогаз Україна» Олексій Івченко, який з робочим візитом перебуває на підприємстві "Львівтрансгаз", повернув акціонерам м’ясокомбінату гроші за акції та виконав перед ними свої зобов’язання. У пікетуванні взяли участь близько 100 осіб.
Пікетники тримали плакати з написами „Івченка на мило!”, „Івченко: ні м’ясу і бензину!”.
За словами представника трудового колективу акціонерів ВАТ "Львівського м’ясокомбінату" Михайла Зінька, Олексій Івченко викупив у 430 акціонерів акції по 3 грн. за штуку, в той час, коли їх вартість сягає 50 грн.
"О.Івченко пообіцяв створити на м’ясокомбінаті тисячу робочих місць та повернути акціонерам їхні гроші, які вони вклали в акції підприємства. У випадку, якщо до наших вимог не дослухаються, ми маємо намір продовжити акції протесту – блокувати роботу Львівської ОДА та пікетувати установи НАК "Нафтогаз Україна", – зазначив М.Зінько.
Голова правління НАК “Нафтогаз України” Олексій Івченко заявив, що він не мав, не має і не буде мати жодного відношення до власності Львівського м’ясокомбінату і тільки у 2000 році "привів на це підприємство інвестиці", керуючись "виключно патріотичними мотивами, аби нові інвестиції піднесли підприємство України. До цього Львівський м’ясокомбінат близько семи років стояв розбитий". Івченко також зазначив, що за акціями протесту "стоїть ляльковод у вигляді пана Садового, який таким чином намагається піднести свій імідж аби стати мером. А кошти на ці акції виділяються так званою новою опозиційною партією СДПУ(о)”.