Працівники Львівського слідчого ізолятора голодують восьму добу. Двоє з них - старший оперуповноважений Львівського СІЗО майор Олег Вовк та лікар-дерматолог, старший лейтенант Наталія Бровар - продовжують свою акцію протесту у лікарні.

Як повідомив Олег Вовк, зважаючи на маленькі досягнення під час співпраці з прокуратурою, голодування працівники СІЗО сьогодні можуть припинити.

За його словами, голодуючі планують сьогодні зібратися о 18 годині та обговорити свої подальші дії. „Протягом усіх цих днів ми давали свідчення старшому помічнику прокурора спецпрокуратури по нагляду за дотриманням законності у місцях позбавлення волі. Людина працювала з нами до ночі, зробила чимало перевірорк документів та приміщень СІЗО. А це вже 50% того, що ми хотіли,” – пояснив пан Вовк.

Він також повідомив, що усіх голодуючих сьогодні викликають на розмову до управління Державного Департаменту України у Львівській області. Відповіді на відкриті листи, які голодуючі працівники Львівського СІЗО надсилали депутатському корпусу Верховної Ради України та начальнику Державного Департаменту з питань виконання покарань наразі не надійшло. Олег Вовк розповів, що працівники СІЗО звертатимуться повторно до окремих народних депутатів з проханням особисто проконтролювати ситуацію.

Нагадаємо, що минулої п’ятниці о 10 годині ранку дев’ять працівників Львівського СІЗО офіційно оголосили про початок безстрокового голодування на знак протесту проти „тиску та антизаконної діяльності свого начальника”.

Львівський портал