Працівники Національного музею у Львові припинили голодування у зв’язку з домовленістю з заступником міністра культури і туризму Ігорем Приставським.
Припинення голодування було одним з пунктів протоколу намірів, підписаного між ініціативною групою наукового складу працівників Національного музею у Львові, заступником міністра культури і туризму Ігорем Пристанським та директором НМЛ Тетяною Лупій.

Відповідно до протоколу працівники музею припиняють голодування до 5 липня 2005 року.
Протягом цього часу спеціальна комісія розгляне конфліктну ситуацію в музеї.
Якщо до цього часу конфлікт не буде вирішено працівники музею обіцяють продовжити акції непокори.

13 червня близько 30 наукових працівників Національного музею у Львові оголосили голодування, як знак протесту проти перебування на посаді директора музею Тетяни Лупій.
Раніше працівники музею неодноразово пікетували Львівську ОДА, протестуючи проти підписання міністром культури Оксаною Білозір контракту з директором Тетяною Лупій.
Працівники музею вимагали відкликати підписання контракту з директором Т. Лупій, як такого, що укладений з порушенням Законодавства України, зокрема, Постанови КМУ № 203 від 19 березня 1993 року "Про застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, що є у державній власності" із змінами й доповненнями від 26 березня 2003 року у п. 2. і п. 3. з додатком №2, а також закликали Петра Олійника виступити гарантом дотримання законодавства України при відстоюванні інтересів регіону.
16 грудня 2004 року Національний музей у Львові отримав статус національного і перейшов з комунальної в державну власність. У зв’язку з цим Мінкультури повинне було переукласти трудову угоду з директором музею.

Прес тайм