Відкриваючи урочисті збори прокурор області Віталій Ковбасюк зазначив, що органи прокуратури завжди стоять на сторожі інтересів громадянина та держави, і кожен працівник прокуратури, присягнувши «неухильно додержуватися Конституції, законів та міжнародних зобов'язань України, сумлінним виконанням своїх службових обов'язків» сприятиме зміцненню законності та правопорядку, захистові прав і свобод людини, а отже здобуватиме ще більшу повагу людей та підвищуватиме їх довіру до важливої державної інституції.

У залі засідань прокуратури області текст присяги зачитав Почесний працівник органів прокуратури, старший радник юстиції, який працює у прокуратурі уже понад 50 років Стефан Дмитрович Крикливець. За довготривалу бездоганну, сумлінну службу в органах прокуратури Стефана Крикливця неодноразово нагороджено державними нагородами та нагороджено відомчими медалями, орденами та нагрудними знаками.

Після проголошення присяги, понад 120 прокурорсько-слідчих працівників скріпили своїми підписами іменний документ із текстом присяги, котрий вподальшому приєднають до особової справи.

Як відомо, 23 грудня 2010 року Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" щодо затвердження тексту Присяги працівника прокуратури. 15 січня поточного року цей Закон набрав чинності. Згідно з його прикінцевими положеннями всі прокурорсько-слідчі працівники органів прокуратури в місячний термін з дня його опублікування повинні бути приведені до присяги.