Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Минулого тижня люди приходили під міськраду з вимогою передати їм в оренду земельну ділянку, на якій розташовані їхні торгівельні павільйони, бо на сесії депутати мали розглянути питання про передачу в оренду землі ринку компанії «Євротек» під будівництво супермаркету.

Раніше, 21 листопада, минулого року депутати на сесії прийняли ухвалу, якою погодили розробку проектної документації щодо земельної ділянки під ринком з метою подальшої передачі її в оренду підприємцям. На підставі цієї ухвали представники ринку розробили проект технічної документації і 10 лютого подали його до міської ради.

«Я дав команду юридичному управлінню підготувати всі документи і візувати ухвалу, аби на наступному пленарному засіданні вона була в порядку денному. У мене є до вас пропозиція. З самого початку в установчих документах було 129 людей, потім побачив 10. Я дав пропозицію, щоб ми все ж відновили справедливість і була повнота людей. Сьогодні згідно із законом ТзОВ, яке є зареєстроване у вас, може мати до 100 людей. В мене є прохання, щоб ви оформили цю установчу угоду, і тоді я ухвалу завізую, вона буде проголосована», – пообіцяв мер.

Натомість, за словами директора ринку Зіновія Сідорського, для врегулювання ситуації була створена комісія та був підписаний меморандум, у якому одним із пунктів є те, що ТзОВ «Євротек» не претендує на отримання у власність чи користування тих же земельних ділянок, на які претендує ТзОВ «Люблінське сяйво», і, відповідно, навпаки.

«Якщо це все буде дотримано з боку «Євротеку», а міський голова виконає свою обіцянку, то це буде крапкою в конфлікті, який триває з 2006 року», – зазначив він.

Поки що ж у цій справі тривають судові процеси. ТзОВ «Люблінське сяйво» вже отримало позитивні для себе рішення двох інстанцій, але у працівників ринку є побоювання, що касаційна інстанція розгляне справу іншим чином.

«В людей немає довіри до мера. Якщо він сьогодні сказав неправду, то я наступного разу не піду з людьми під міськраду, аби їх стримувати. Садовий вже колись приїжджав до нас, коли ми перекрили Люблінську, і бився в груди, що допоможе. Але тоді всі голосування і візи були не на нашу користь», – наголосив Сідорський.

Як писав «Вголос», у травні 2006 року колишні працівники ринку об’єдналися у ТзОВ «Любінське сяйво», яке звернулося до Львівської міської ради з проханням посприяти у взятті в оренду земельної ділянки, котра прилягає до майнового комплексу ринку.

22 вересня 2006 року виконком Львівської міської ради терміном на рік надав дозвіл на облаштування торговельного майданчика на вул. Петлюри, 11, з правом справляти ринковий збір на цій території.

Міський голова Львова Андрій Садовий тоді обіцяв знайти альтернативну ділянку для роботи підприємців.12 жовтня 2007 року попереднє рішення виконкому продовжується до 22 січня 2008 року, а потім до 1 травня цього ж року.

У березні 2009 року 90% «Інтермаркету», який належав львів’янину Романові Шлапаку, купила компанія «Євротек», яка хоче збудувати тут новий супермаркет.