Працівники управління культури та працівники відділу політичного аналізу та прогнозування управління з питань внутрішньої політики Львівської ОДА заявили про свою підтримку Вікторові Ющенку.
Про це йдеться у їх зверненнях, у яких вони виразили недовіру ЦВК та визнали недійсними результати виборів президента в Україні.
До останнього моменту оголошення офіційних результатів виборів нам хотілось вірити в професійність та неупередженість Центральної виборчої комісії. Нажаль, цього не сталося. Незважаючи на численні порушення виборчого процесу, ЦВК ухвалила незаконне, на наш погляд, рішення. Як наслідок, ми бачимо масові акції протесту, що виявляють народне невдоволення такими діями влади, — йдеться у зверненні працівників відділу політичного аналізу та прогнозування управління з питань внутрішньої політики Львівської ОДА.
Як вже повідомляло агентство, 24 листопада служба у справах неповнолітніх Львівської ОДА засудила неправомірні дії з боку представників структур та підтримала Віктора Ющенка.