Працівники та ветерани УМВСУ у Львівській області стурбовані перебігом передвиборчої боротьби на Львівщині з огляду на те, що „до дорослих жорстких політичних перегонів залучають все більше молоді та дітей”. Про це йдеться у заяві працівників та ветеранів органів внутрішніх справ Львівщини УМВС
Стурбованість у працівників УМВСУ у Львівській області викликало перш за все те, що „вік активістів „Пори” ― від 15 до 19 років. Достовірним є і той факт, що листівки із закликами долучитись до їх діяльності з’явились у школах, ― зазначено у заяві.
„Активісти „Пори” та Олександр Марич, один із організаторів революції в Сербії та радник громадського руху ”Кмара” у Грузії, визнають, що протягом останніх двох років проводили тренінги та семінари, готуючись до боротьби з діючим режимом в Україні” ― йдеться у заяві.
У заяві висловлено припущення, що активісти „Пори” не мають власних грошей на оренду приміщень та оргтехніку. „Організація добре структурована і керована. Керована дорослими людьми, які не виходять на вулиці, не розклеюють листівки, не беруть участь у акціях спротиву”, ― стверджується у заяві.
Працівники УМВСУ у Львівській області також вважають неправдивими заяви про позапартійність „Пори” і відсутність агітації щодо котрогось із кандидатів. „Агітуючи проти одного з кандидатів в Президенти України, вони, фактично, агітують за іншого”, ― сказано у заяві.
Автори заяви також звертаються до батьків активістів „Пори” з проханням не дозволити використовувати дітей „для задоволення власних амбіцій окремих політиків”.
Сьогодні у Львові активісти „Пори” провели прес-конференцію з приводу репресій проти членів організації, на яку запросили представників правоохоронних органів. Ніхто із запрошених не з’явився.