Дев’ять працівників управління внутрішньої політики Львівської ОДА висловили свою підтримку Вікторові Ющенкові. Про це йдеться у заяві, текст якої є у розпорядженні „Контекст-медіа”.
„Ми, державні службовці, є невід’ємною часткою українського народу і служитимемо його інтересам відповідно до Конституції України – Основного Закону нашої Держави. Ми, як громадяни України, декларуємо свою підтримку народному кандидатові у Президенти України Віктору Ющенку”, ― сказано у заяві.
Працівники управління з питань внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації висловлюють стурбованість масовими фальсифікаціями під час проведення другого туру виборів Президента України. Центральна виборча комісія знехтувала волевиявленням українського народу, не змогла забезпечити законність, прозорість і чесність виборів, ― сказано у заяві.
Заяву підписали Ірина Кизик, Софія Завада, Василь Танкевич, Василь Гонтарик, Євген Болтарович, Адріана Гриновець, Марія Шиманська, Тетяна Педяш, Віра Серафинович.
Як повідомляло агентство, підтримку Вікторові Ющенкові висловили працівники та керівники головних управлінь охорони здоров’я та освіти і науки Львівської ОДА, начальник управління у справах сім’ї та молоді, а також прес-служба Львівської ОДА.
Коаліція „Сила народу” вимагає звільнення начальника управління з питань внутрішньої політики Лвіьвьсокї ОДА Володимира Герича, адже вважає його одним із тих, хто віддавав злочинні накази.