Тесть президента України Володимир Кияшко працює на посаді заступника нардепа Олега Бондаренка, який представляє “Слугу народу”.

Про це сам нардеп розповів у коментарі Громадському руху “Чесно”.

За словами Бондаренка, батько Олени Зеленської займається важливими питаннями промислової екології.

Також “слуга народу” наголосив, що для нього Володимир Кияшко – це не батько першої леді, а фахівець із питань промислової екології та забруднення довкілля, і саме цим він займається як помічник.

Кияшко є помічником Бондаренка на громадських засадах. За словами нардепа, Кияшко – не професійний еколог, але він спеціалізується на темі промислових відходів.

Бондаренко додав, що з батьком Олени Зеленської він познайомився після парламентських виборів і входження до Верховної Ради. Тоді Кияшко начебто підійшов до “слуги народу” разом з іншими помічниками та запропонував свою допомогу як помічника-консультанта.

Наразі тесть президента працює над темою очищення України від промислових відходів, які утворюються внаслідок видобування руди в шахтах, а також шламових відвалів на “Криворіжсталі”, “Запоріжсталі” та інших промислових підприємствах. Зокрема, вивчає їх можливу переробку на дорожнє покриття.

Кияшко є кандидатом технічних наук, доцентом кафедри “Будівельні конструкції та споруди” Київського інституту залізничного транспорту, викладає дисципліну “Будівельні конструкції та будівлі на транспорті”.

За даними системи YouControl, раніше тесть президента був керівником ТОВ “Криворіжмонолітбуд” і ТОВ “Техноімпульс”, які виробляють будівельні металеві конструкції та бетонні розчини.

Як писав “Вголос”, двійник Зеленського несподівано засвітився в Ялті (відео).