Про це повідомив прокурор Львівської області Олег Василенко під час оперативної наради сьогодні, передає кореспондент Вголосу

Олег Василенко розповів, що 61 справу вже скерували до суду. До відповідальності вдалося притягнути майже 1,5 тис. посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування. З них 550 є представниками контролюючих органів. 

Крім того, за втручання прокурорів, притягнули до відповідальності 743 посадовці підприємств, установ та організацій. Відшкодували понад 87 млн. грн., в тому числі – понад 5 млн. грн. перерахували до бюджету. 

«Однак нас не вдалося якісно вплинути на стан законності в усіх районах, з огляду на те, що не  всі  прокурори спрацювали належним чином. Так, продовж поточного року не виявлено жодного кримінально-карного діяння по захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокурорами міста Борислава та міста Трускавця. Лише по одній кримінальній справі порушили прокурори міст Стрий, Кам’янка-Бузька та Пустомитівського району», – розповів Олег Василенко.