Мітингувальники вже знесли огорожі, виставлені поліцейськими, і підійшли впритул до будівлі обласної адміністрації, повідомляє VSE42.Ru.

Жителі міста тримають у руках портрети загиблих під час пожежі і вимагають відставки губернатора регіону Амана Тулєєва.

Ще одна вимога – оприлюднити справжні дані за загиблими.

Як повідомляється в Telegram-каналі Mash, по чатах і групам Кемерово розходяться скріни листувань WhatsApp, в яких люди розповідають про сотні жертв пожежі в «Зимовій Вишні». Катастрофічна недовіра місцевій владі вилилася в одне – городяни вважають, що вони занижують кількість загиблих.

Тепер люди хочуть зібрати групи і піти по моргах – порахувати тіла.

Час від часу натовп скандує «Правду!» і «У відставку!».

До мітингувальників вже виходив перший заступник губернатора Кемеровської області Володимир Чернов.

«Ми вам сказали правду», – запевнив він людей. Однак у відповідь почув: «Ганьба!».

Тим часом, вранці 27 березня в Кемерово прибув президент Росії Володимир Путін. Він заявив, що причинами пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» є злочинна недбалість і нехлюйство.

Як писав «Вголос», пожежа в торгово-розважальному центрі в Кемерово почалася вдень 25 березня. За даними МНС, займання виникло на четвертому поверсі, де знаходяться кінотеатр та дитячі ігрові майданчики.

У результаті пожежі загинуло 64 людини.

Губернатор Кемеровської області Аман Тулєєв заявив, що сім'ї людей, які загинули під час пожежі в Кемерово, отримають компенсацію один мільйон рублів (приблизно 480 тисяч гривень).

Трагедія трапилася в дитячій кімнаті, де за попередньою інформацією загорівся поролоновий наповнювач в батутному басейні. Вогонь швидко перекинувся на інші об'єкти, зокрема кінотеатр. Коли почалася пожежа, в приміщенні не спрацювала сирена, багато відвідувачів виявилися заблоковані всередині.