У його «кар’єрі» – вимагання, грабежі, шахрайство і розбійний напад. При цьому юнак – з благополучної та заможної сім’ї. 

Свій перший злочин хлопець скоїв у 14 років, коли у 13-річного учня СПТУ вимагав 300 доларів США. При цьому, за відмову надати йому цю суму, вимагач пригрозив наляканому малому фізичною розправою. І ця погроза на дитину подіяла – того ж дня зловмисник витрачав отримані кошти на розваги. 

Попри великий страх перед зловмисником, скривджений неповнолітній таки спромігся розповісти про цей злочин. Зокрема, наляканий хлопчина розповів батькам про цей випадок, а ті, своєю чергою, звернулися за допомогою до працівників Червоноградського міського відділу міліції. 

За словами начальника сектору карного розшуку Червоноградського міського відділу міліції майора міліції Віталія Черника, зважаючи на вік зловмисника – 14 років, суд виніс засудив на два роки умовного відбування покарання. Попри те, до неповнолітнього двічі вживали заходи виховного характеру, які, на жаль, не принесли бажаного результату. 

«Вже через півроку після скоєння цього злочину і, як вже згадувалось, відбуваючи умовне позбавлення волі, хлопець скоїв черговий злочин. Цього разу неповнолітній вирішив спробувати себе у ролі шахрая. Щотижня він шахрайським способом заволодівав мобільними телефонами своїх ровесників. Зокрема, хлопчина підходив до візуально знайомих, просив мобільний телефон, аби терміново зателефонувати, відходив у сторону і за мить зникав у невідомому напрямку. При цьому варто відзначити, що відповідно до законодавства, кримінальна відповідальність за скоєне шахрайство особою, якій не виповнилося 16-ти років, - не наступає. А тому справу проти неповнолітнього було закрито», – сказав Віталій Черник.  

Злочини «пєкарь» продовжував чинити один за одним: вимагання чергували із грабежем, а грабіж – із шахрайством, а далі знову переходив на вимагання. Здебільшого неповнолітній вимагав у своїх однолітків, а суми грошей, які витребовував правопорушник, були все більшими. При цьому кожному з потерпілих зловмисник погрожував фізичною розправою: одному він обіцяв, що вивезе у ліс та закопає, іншому, що поб’є його так, що і рідні не впізнають.

Проте про хлопчика, який «здав» його правоохоронцям, зловмисник не забув. Перестрівши неповнолітнього, «Пєкарь» витягнув ножа та заявив, що збирається відрізати йому пальці. На щастя, своїх погроз зловмисник не застосував, хоча двічі вдарив малого у живіт, після чого відібрав ключі від його квартири і під погрозами фізичної розправи, повів налякану дитину додому. Всередині помешкання «пєкарь» поводився як справній господар. З квартири він виніс мобільний телефон і три золоті перстені. 

Більшість наляканих малолітніх, які пережили зустріч із своїм кривдником, не повідомляли про скоєне. Однак самі батьки почали виявляти зникнення з дому золотих прикрас і грошей, а сума подекуди доходила і до 2 тисяч доларів США. Останній випадок, який, очевидно, завершить кар’єру зловмисника, – це вимагання 600 доларів у його знайомого. 

На сьогодні правопорушника арештовано. Він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання Червоноградського міського відділу міліції. За скоєні злочини – вимагання, грабіж, розбійний напад, шахрайство, - його очікує кримінальна відповідальність.