Нагадаємо, впродовж березня-квітня 2013 року на території Львівської області невідомі особи здійснили чотири акти пошкодження пам’ятників та меморіальних таблиць українським визволителям – Степану Бандері, Євгену Коновальцю та Роману Шухевичу.

Загалом впродовж двох місяців невідомі особи пошкодили меморіальні таблиці та пам’ятники українським визволителям у чотирьох населених пунктах Львівської області (у селі Воля Задеревацька та місті Моршин Стрийського району, у селі Великосілки Кам’янка-Бузького району, а також у селищі Білогорща біля Львова).

В Україні діє міжрегіональна злочинна група з руйнування пам’ятників національним героям – міліція

За словами першого заступника начальника ГУ МВС України у Львівській області Василя Кундика, щодо кожного з фактів пошкодження пам’ятників у Львівській області відкриті кримінальні провадження.

«За даною справою призначено понад 30 судових експертиз. Міліціонери вже встановили знаряддя, за допомогою якого вчиняли вказані злочини, а також встановили, скільки людей брали участь, а також який транспорт використовували», – йдеться у прес-релізі.

 

На Львівщині Бандері відбили ніс

Зі слів очевидців злочину, вчиненого у Стрийському районі, працівники міліції склали фоторобот підозрюваного. Його прикмети: чоловік віком близько 30 років, ріст – орієнтовно 170 см, спортивної тілобудови, волосся чорне, коротке, обличчя овальної форми. Був одягнений у темно-коричневу балонову куртку, темні джинсові штани.

 

Співробітники міліції Львівської області закликають небайдужих громадян надати будь-яку відому їм інформацію про вказані вище акти хуліганства, а також осіб, причетних до цього злочину. Номера телефонів: 067 671 17 43 або 102. Конфіденційність гарантована!

 

На Львівщині зруйнували пам’ятник героям УПА

На території Львівської області встановлено понад 2,5 тисяч меморіальних таблиць, пам’ятників видатним особам.