Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

«Чоловік не приховував свої анкетні дані та повідомив, що на момент здійснення дзвінка перебуває в одному з кафе на вулиці Личаківській у Львові. Він також зазначив, що має при собі автомат і дві гранати Ф-1, однак для здійснення свого наміру йому потрібні патрони 42 калібру», – повідомив начальник кримінальної поліції ГУ Національної поліції у Львівській області, підполковник поліції Микола Гладюк.

На вказане місце негайно виїхала слідчо-оперативна група, проте у приміщенні закладу громадського харчування та поблизу нього підозрілих осіб правоохоронці не виявили.

«Під час слідчо-оперативних заходів встановлено, що повідомлення надав 21-річний засуджений, який нині відбуває покарання в одній з виправних колоній Львівщини. Він скористався мобільним телефоном і назвав анкетні дані чоловіка, який разом із ним відбував покарання і нещодавно звільнився з місць позбавлення волі», – розповів Микола Гладюк.

Правоохоронці також з‘ясували, що чоловік, дані якого вказав засуджений, до здійснення повідомлення про нібито підготовку замаху на мера Львова стосунку не має.

Мобільний телефон в ув’язненого вилучено, правоохоронці з’ясовують мотиви зловмисника і всі обставини події. Вирішують питання про відкриття кримінального провадження.